Неділя, 17.01.2021, 02:21
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Чи візьмете Ви участь у Веб-конференції лабораторії ЕОР?
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Конференція "Сучасне інформаційно-освітнє середовище професійно-технічного навчального закладу&... [ Додати статтю ]

Змін вимагають наші серця
Змін вимагають наші серця В сучасних умовах глобалізаційного розвитку конкурентоспроможність економіки країни залежить від її здатності вчасно та адекватно реагувати на потреби суспільства та продукувати інновації, що є можливим лише за умови якісної системи освіти та високої якості людського капіталу. Попри високийступіньохопленнянаселенняосвітою, зокремапрофесійною, їїякість, наявністьнауково-досліднихрозробок та рівеньпідготовки персоналу бажають бути кращими. Інноваційний розвиток стає можливим завдяки тісній співпраці між ПТНЗ, підприємствами і державою, побудованій на основі моделі «потрійної спіралі». Ця модель описує механізм взаємозв’язку ПТНЗ, бізнесу та держави і характеризує роль кожного з інституцій у розвитку інновацій. Саме тому ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у 2017-2018 н.р. пріоритетним напрямом у впровадженні інновацій в освітній процес обрав використання елементів ощадливого виробництва, що дозволить збільшити ефективність освітньої діяльності та виробити шляхи трансферу технологій. Одним із таких кроків співпраці бізнесу та освіти відбувся 20 вересня, коли група майстрів виробничого навчання ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» разом з представниками підприємств меблевого кластеру Білої Церкви за сприяння Агенції стратегічного розвитку міста та KFund пройшли одноденне навчання з впровадження на виробництві Кайзен(Kaizen, 改善, кайдзен) – зміни на краще, покращення, удосконалення, є базовою концепцією сучасного менеджменту та основа ощадливого виробництва у компанії «AGTplus». Директор компанії Максим Рогожин розповів про етапи впровадження Кайзен, провів практичні кейси та екскурсію на підприємстві. Наші майстри виробничого навчання мали змогу побачити на практиці реальні зміни, які відбуваються на підприємствах та можливість впровадження елементів ощадливого виробництва на уроках виробничого навчання в навчальних майстернях ліцею. «AGTplus»має слоган – «Від друзів до друзів», тому зустріч пройшла у теплій та дружній обстановці.
Категорія: Конференція "Сучасне інформаційно-освітнє середовище професійно-технічного навчального закладу&... | Додав: (25.09.2017)
Переглядів: 254 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar