Середа, 17.04.2024, 19:38
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Чи візьмете Ви участь у Інтернет-конференції?
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті [ Додати статтю ]

Всього матеріалів в каталозі: 36
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 »

15 листопада 2017 року в ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» у гр. №14, що навчається за професією «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», відбулася відкрита виховна година на тему «Добро починається з дитинства».
Конференція "Сучасне інформаційно-освітнє середовище професійно-технічного навчального закладу&... | Переглядів: 2717 | Дата: 17.11.2017 | Коментарі (0)

Збірник тез Всеукраїнської Інтернет-конференцію, що відбувалася на базі ДВЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» і лабораторії електронних навчальних ресурсів Інституту професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України відповідно до програми Всеукраїнського експерименту.


Один із кроків співпраці бізнесу та освіти відбувся 20 вересня, коли група майстрів виробничого навчання ДПТНЗ «Білоцерківський професійний ліцей» разом з представниками підприємств меблевого кластеру Білої Церкви за сприяння Агенції стратегічного розвитку міста та KFund пройшли одноденне навчання з впровадження на виробництві Кайзен(Kaizen, 改善, кайдзен) – зміни на краще, покращення, удосконалення, є базовою концепцією сучасного менеджменту та основа ощадливого виробництва у компанії «AGTplus».

В статті описано розробка блогів як навчального засобу інформаційно-освітнього середовища професійно-технічних навчальних закладів


В статті описано особливості реалізації технології особистісно орієнтованого навчання в інформаційно-освітньому середовищі професійно-технічної освіти за допомогою створення індивідуальної освітньої траєкторії учня.

Практичний досвід  використання  програмних продуктів, а також форматів надання інформації, що використовуються у процесі професійної підготовки учнів, показав, що найбільш доцільно використовувати таке програмне забезпечення, що підтримує створення ЕОР: системи контролю знань (тестувальні оболонки), portable document format (pdf), microsoft PowerPoint (ppt) і hypertext markup language (html).


Сьогодні активно реформується система освіти і науки в Україні. Професійно-технічні заклади не можуть залишитись осторонь новацій, нововведень, модернізації і змін.  Одним з головних аспектів вдосконалення викладання є якомога активніше застосування інформаційного середовища.


Удосконалення інформаційних технологій займає важливе місце серед численних нових напрямків розвитку освіти. Воно націлене на розвиток інфраструктури освітніх організацій, а саме, їх інформаційного освітнього середовища і передбачає впровадження та ефективне використання нових інформаційних сервісів.


Електронний підручник, реалізований на базі сучасного мобільного пристрою, може розглядатися  як альтернатива традиційному паперовому підручнику і бути основним компонентом інформаційно-освітнього середовища ПТНЗ.


1-10 11-20 21-30 31-36