Неділя, 17.01.2021, 02:57
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Наше опитування
Чи візьмете Ви участь у Веб-конференції лабораторії ЕОР?
Всього відповідей: 1
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті [ Додати статтю ]

Всього матеріалів в каталозі: 36
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Розвиток інформаційно-аналітичної компетентності педагогічних працівників професійних навчальних закладів є процесом реалізації інноваційної діяльності, спрямованої як об’єктивно, так і суб’єктивно на новий (для конкретного педагогічного працівника) результат

Конференція "Сучасне інформаційно-освітнє середовище професійно-технічного навчального закладу&... | Переглядів: 191 | Додав: alonazuieva | Дата: 18.09.2017 | Коментарі (0)

Стаття про характерні особливості та відмінності використання мобільного навчання у системі професійної освіти України та Польщі


Метою статті є ознайомлення з можливостями використання електоронних освітніх ресурсів як засобу для підвищення ефективності практичних занять та форм організації роботи учнів на уроках викладача-словесника.


В даній доповіді описується якісне використання ІКТ на уроках математики при навчанні учнів ПТНЗ


В статті розглянуто актуальні питання застосування ІКТ в навчально – виробничому процесі. Наведені приклади із досвіду викладача.


У данній публікації здійснена спроба висвітлити діяльність викладача спецтехнолога, щодо впровадження в навчальний процес інноваційних технологій і їх вплив на підвищення якості знань учнів. Навчання ділової активності учнів через запровадження ділової гри як інновації. Інноваційні підходи дають підстави стверджувати, що завдяки їх запровадженню значною мірою підвищується якість навчально-виховного процесу і загалом роботи ПТНЗ.


Впровадження очно-дистанційної форми навчання, як однієї з складової інформаційно-комунікаційної технології. Створення блогосфери педагогів (викладачів, майстрів виробничого навчання). 2. Досвід ліцею щодо проведення інтернет-конференцій 3. Запровадження конкурсної роботи з незалежним он-лайн оцінюванням.


1-10 11-20 21-30 31-36